Kontakt

Staň sa spolutvorcom obsahu tejto webovej stránky a napiš nám, čo by si tu v budúcnosti rád uvítal/a.
  • Aké videá ťa zaujímajú?
  • Aká gramatika ti robí problém a chcel/a by si k nej  jednoduchý výklad?
  • Aké videá týkajúce sa slovnej zásoby by si chcel/a vidieť?

 KURZY

1. Všeobecný kurz angličtiny

Tento kurz je navrhnutý tak, aby študentom pomohol rýchlo napredovať v angličtine a zameriava sa na štyri základné jazykové schopnosti – čítanie, písanie, počúvanie a hovorenie – s množstvom ďalších iných cvičení a aktivít zameraných na slovnú zásobu, gramatiku a výslovnosť. Tento kurz je pre všetky vekové kategórie a levely. Či už si začiatočník alebo pokročilý. 

2. Príprava na maturitu

Príprava sa zameriava na ústnu a písomnú časť maturitnej skúšky. Ústna časť je zameraná hlavne na rozprávanie. Písomná časť sa zameriava na analýzu maturitných testov, gramatiky a slovnej zásoby ktorá je často v testoch používaná.

3. konverzačné hodiny

Tento kurz je zameraný na zvýšenie komunikačných schopností študenta v angličtine, a tiež na rozšírenie si slovnej zásoby. Témy na konverzáciu sú rôzne, záleží od záujmu a cieľa študenta. 

SKYPE LEKCIE

Skupinové hodiny

Máš záujem o skupinové hodiny? Spoj sa so svojimi priateľmi, zostavte si zoznam tém z angličtiny, ktoré vám robia problémy, kontaktujte nás a lekciu prispôsobíme vašim potrebám na základe vašich požiadaviek.

Študuj s najlepším kamošom/kamoškou (max. 2 osoby)

Chceš sa doučovať angličtinu, ale nechceš študovať ani v skupine ani sám/sama? Povedz o tom svojmu najlepšiemu priateľovi/priateľke a študujte dvaja/dve.

Súkromné hodiny

Iba ty a tvoj učiteľ.á

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x