Contact

Be a cocreator of this website and tell us what you would like to see here in the future.
  • What videos are you interested in and want to see on the website?
  • What grammar would you like to get explained?
  • What videos related to English vocabulary would you like to see here?
  • What sphere related to English do you struggle with and want to get clarified?

Courses

1. General English Course

This course is designed to help students make rapid progress in English and focus on the four essential language skills – reading, writing, listening, and speaking – with lots of additional work on vocabulary, grammar, and pronunciation. 

2. Maturita Exam preparation

The preparation focuses on both the oral part and the written part of the Maturita Exam. The oral part is aimed mainly at speaking. The written part focuses on analyzing the Maturita tests, grammar, and vocabulary which is frequently used in the tests. 

3. Conversation lessons

This course aims to increase the student’s English communication skills by improving fluency through a regular practice of speaking activities, expanding vocabulary through discussions, role-plays, and power-point presentations on various topics. 

Skype Classes

Group classes

Are you interested in group lessons? Unite with your friends, make a list of an English topics you all struggle with, send us a message with the things you want to get explained, and we will tailor the lesson to your needs. 

Semi-private classes

Do you want to learn English with a private teacher but you don’t want to study in a group either alone? Tell about it to your best friend and study together privately. 

Private classes

One-to-one lesson. Only you and your teacher. 

5 11 votes
Article Rating
Subscribe
Notify of
guest
20 Comments
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Timea Snopková
Timea Snopková
1 year ago

The best lessons I’ve ever had 😍

Anka
Anka
1 year ago

S Petrou som sa na hodiny angličtiny vždy tešila. Vždy mala pripravené všetky podklady a hodina mi prešla ani neviem ako 🙂 Za pár mesiacov som videla progres ako nikde inde dovtedy. 100% ju odporúčam komukoľvek kto sa chce naučiť, zlepšiť si, či len nezabudnúť konverzovať v angličtine.

Andrea Bérešová
Andrea Bérešová
1 year ago

Zdravím, ak sa rozhodujete pre učiteľa anglického jazyka tak vrelo odporúčam Petru 🙂 . Prečo ? mala som online kurz s jazykovou školou, ktorá mi žiaľ bohu nepriniesla nič akurát tak stres. Tak som sa rozhodla, že to skúsim s Petrou, neskúsiš nevieš. Skúsila som, a musím povedať, že som natrafila na skvelú učiteľku , je ústretová, milá, poradí pomôže vysvetlí , nerobí to preto, že to musí ale chce môj názor. Je vidieť, že to má v krvi. Za ten čas čo som jej žiačkou som podľa mňa pokročila dopredu a viac si verím v konverzácií. Bavia ma, jej prezentácie sú pútavé, zrozumiteľné ,máš hlavné čítanie výslovnosť , a veľa iného čo ti pomôže. Určite neváhaj , píš a uč sa s Petrou, ak máš problém s anglickým jazykom, alebo sa chceš zdokonaliť 🙂 .

Viera Mikulasikova
Viera Mikulasikova
1 year ago

S Petrou mam hodiny anglictiny uz skoro 3 roky. Za cely ten cas som pocas vyucovania nezazila ani jedno negativum, bola a je mila, dobre naladena, vyjde v ustrety a hlavne je vidno ze ma svoju pracu rada, bavi ju a uci s elanom😊. Je jedno ci preberame gramatiku, riesime prezentaciu alebo konverzujeme, Petra je vzdy dosledne pripravena a hodina je zaujimava. Toto vsetko prispieva k mojej motivacii nadalej sa zlepsovat v anglictine a na hodiny sa vzdy tesim.
Urcite odporucam dalej 👍😉

Veronika Bernerová
Veronika Bernerová
1 year ago

Dobrý učiteľ angličtiny musí byť vždy pripravený na hodinu, musí byť dochvíľny, mať trpezlivosť a úsmev na perách. Petra spĺňa všetky tieto predpoklady a preto ju vrelo odporúčam. Vždy sa teším na naše hodiny. 🙂

Michal Compeľ
Michal Compeľ
1 year ago

Zdravím,
rozhodne odporúčam Petru ako učiteľku anglického jazyka. Atmosféra na hodinách je skvelá, nesie sa v priateľskom duchu, ale hlavne na vysokej edukatívnej úrovni. V mojom prípade je už po pár prvých kurzoch vidieť zreteľne zlepšenie. Preto neváhajte a chopte sa príležitosti zlepšiť vaše dovednosti s Petrou 😊  

Martina Stefanekova
Martina Stefanekova
1 year ago

Som velmi rada, ze som po dlhom hladani konecne nasla dobru ucitelku anglictiny. Velmi sa my paci jej vyucovacia metoda. Materialy na vyucovanie su velmi zaujimavo a kvalitne spracovane, zahrnaju vsetky metody ucenia. Petru vrelo odporucam, je naozaj vysokokvalifikovana ucitelka anglictiny!

Ján Očovský
Ján Očovský
1 year ago

Petru ako lektorku angličtiny môžem vrelo odporučiť. Hodiny boli vždy zaujímavé a poučné. K témam mala vždy pripravené podklady a bolo možné sa k nim spätne vrátiť a zopakovať si veci. Tak isto mi vždy posiela do správy slová, alebo slovné spojenia ktoré mi robili problém aby som si ich mohol pozrieť a nezabudol na ne. Takže hodiny angličtiny mi dali veľmi veľa a hlavne mi pomohli osmeliť sa v konverzácii.

Vlado
Vlado
1 year ago

V dnesnej dobe nie je problem najst si ucitela Anglictiny. Bohuzial ta kvalita je nie vzdy dostacujuca. Petra je jedna obrovska vynimka, ktora svojou dochvilnostou a strukturou samotnej vyucby patri medzi Top ucitelov. Urcite ju doporucujem kazdemu, kto ma zaujem sa nieco naucit. 👍

Maria
Maria
1 year ago

Petra is highly professional teacher with extensive experience. I like to study with her because of her professional level, patient, punctuality, systematic. She knows how to choose interesting topics for discussion, use the best textbooks and methods, the lesson is interesting and easy. If you need to learn English I highly recommend Petra’s lessons. The most effective way to learn English is individually lessons with a teacher, especially with Petra. I recommend!

Dominika
Dominika
1 year ago

Petru som našla vďaka inzerátu a nemôžem byť spokojnejšia. Čo sa týka angličtiny hľadala som lektora, ktorý by mi zlepšil úroveň konverzácie, nakoľko som sa angličtinu učila už niekoľko rokov a nejaké základy som mala. S Petrou mi lekcia preletí ani neviem ako, jej prístup a príprava je na vysokej profesionálnej úrovni a jej spôsob výuky je veľmi rozmanitý, čo je pre študenta kľúčové, aby neupadol do rutiny. Hodina je vždy zameraná nielen na konverzáciu, ale aj na frázy a idiomy typické pre rodených anglicky hovoriacich a musím povedať, že aj v gramatike nájde také témy, pri ktorých zistím, že ich potrebujem buď zopakovať alebo sa ich odznova naučiť. Petra ich prezentuje a vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, prehľadne nie vo forme teoretických poučiek, ale reálnych situácií. Lekcie s ňou hodnotím maximálne pozitívne a okrem profesionálneho prístupu oceňujem jej ústretovosť, príjemnú atmosféru na hodinách a v neposlednom rade ľudskosť a cit pristupovať ku každému študentovi individuálne podľa jeho potrieb.

Martin Janíček
Martin Janíček
1 year ago

Petra je skvelá učiteľka. Hodiny sú vždy načas. Na hodine preberáme aktuálnu tému, niektoré slovíčka a frázy dostávam do chatu aby som si ich lepšie zapamätal. Taktiež počúvam nahrávky z ktorých potom dopĺňam do textu. Angličtina ma teraz baví viac a viac.

Ema
Ema
1 year ago

Hodiny sú usporiadané, bez chaosu. Prístup je úžasný – ohľaduplnosť je na prvom mieste
Dá sa slobodne dohodnúť. Témy sú naozaj zaujímavé. Asi najlepšie doučovanie, aké som mala. Som stále o niečo múdrejšia. Petra je naozaj príjemný nie len učiteľ, ale aj človek a niekedy mám pocit, že hodiny prešli do terapie, kedy sa môžem vyrozprávať a cítiť sa slobodne. Odporúčam všetkými prstami, čo mám:)

Hayko
Hayko
10 months ago

I’ve learned so many things from her. She isn’t just a teacher. You can make a difference with her. I remember memories even when I’m 70 years. Good luck Petra best wishes 🙂

Anna Moleva
Anna Moleva
8 months ago

I take lessons with Petra to improve my speaking skills and to refresh the grammar. She is an attentive teacher and moreover she is such a pleasant and thoughtful person to talk. I take 2 lessons a week in the morning and I feel as if I started to talk more fluent. So every lesson is like a surprise for me because sponteneosly we may discuss specific topics in the field of philosophy, spiritual things, culture, fashion trends, travel, psychology and many others, and after a short breaks she always return me straight to the point. After the lesson Petra gives me practical materials to work out.

Evgeniy
Evgeniy
8 months ago

Lessons with Petra are always interesting and very useful. She inspires students to study better.
She is very polite and attentive. I am very satisfied with the lessons, I definitely recommend her.

Viktoria
Viktoria
7 months ago

Lessons with Petra are really interesting! We talk a lot about everything, it helps me to develop my speaking skills. In addition, Petra allows me to formylate what I want to say and if I have mistakes we discus about them and she usually sent me useful notes. Thank you!

Кайрат
Кайрат
6 months ago

Всем привет! Занимаюсь с Петрой не первый месяц. Уроки проходят в дружественной обстановке. В течении урока можно обсуждать разные отвлеченные темы, что в свою очередь позволяет снять языковой барьер при общении. Рекомендую данного преподавателя, она крутая!

Tatiana K.
Tatiana K.
1 month ago

U Petry som začala s angličtinou ako úplný začiatočník. Po pár hodinách som bola schopná dať dokopy súvislú vetu. Petra kladie dôraz na výslovnosť ,slovnú zásobu a taktiež na komunikáciu . Na hodiny je pripravená na 100% . Super je  to, že človek nemusí kupovať drahé učebnice lebo jej materiály pozostávajú z prezentácií  ktoré majú systém a dá sa podľa nich veľmi veľa naučiť . Hodina prebehne rýchlo ani neviem ako . Po hodine  vidím pokroky ktoré som pri inom učiteľovi nevidela.  Vrelo všetkým odporúčam.

Jan
Jan
1 month ago

Odporucam Petru ako lektorku anglictiny. Hodiny su za každým zaujimave a ine. Petra ma vyborny prehlad o roznych temach v zivote, tiez nadhlad :). Okrem toho ma super pristup a nazor na zivot ! Preto komunikacia v anglictine je s Petrou perfektna. 🙂

20
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x